Росія і ПАРЄ

Вся ця ситуація нагадує мені оповідання Оскара Уайльда «Соловушка і троянда». Соловушка пожаліла хлопця, який страждав від нещасливої любові і вирішила допомогти йому знайти червону троянду, щоб завоювати серце дівчини. У саду не знайшлося червоних троянд, але дерево розповіло, як їх роздобути. Соловушка вбиває себе, співаючи і пробиваючи своє серце шипом, її кров перетворює білу троянду на красиву червону квітку. Соловушка помирає. Коли студент прокидається, він бачить червону троянду під вікном і негайно несе її своїй коханій. Дівчина відкидає троянду, кажучи, що вона не підходить до її синьої сукні, і хтось інший вже приніс їй дорожчі коштовності, ніж троянда. Хлопець викидає троянду, яка коштувала Соловушці життя! 

Схоже, що Європа робить те ж саме з українцями, які пролили свою кров, щоб зробити Їхнє життя безпечним і мирним! Хто для Вас зупинив російського агресора на кордонах стабільної і безпечної Європи?! Наші люди зробили для Вас безцінний подарунок – вони пожертвували життям за цінності Європи і дали Вам шанс відновити бачення майбутнього Європейського континенту! І ви збираєтеся викинути цей подарунок так само, як і дівчина, що отримала коштовності, які для неї були дорожчими за троянду на крові?

Депутатка Верховної Ради, членкиня української делегації в ПАРЄ

Коментар

  • Тарас

    01.07.2019

    Ви в ПАРЄ це озвучили? Англійською переклали, на нет ресурсах з великими відвідуванням закинули? Якщо ні, тоді Ви самі знаєте куди іти …

Залиште коментар

eighteen − 7 =