12 найкращих цитат на Uchoose за 2021 рік

12 найкращих цитат на Uchoose за 2021 рік

Минає 2021 рік і ми хочемо нагадати читачам ТОП 12 цитат (по одній за кожний місяць), які протягом року надихали, мотивували, змушували замислитись і ставали найбільш популярними на сторінках Uchoose у Facebook та Twitter.


Січень

Майдан був, щоб будувати. І люди, які були там, які переживали там, по кілька днів чи кільканадцять, чи кількадесят днів розуміли: вони там є задля добра, щоб будувати“.
(с) Любомир Гузар – український релігійний діяч, патріарх-предстоятель Української Греко-Католицької Церкви (2001—2011).

 

Лютий

Влада боїться свободи в серцях набагато більше, ніж голодного бунту. Бо голодного можна купити, а вільного — тільки вбити
(с) Любомир Гузар

 

Березень

Якщо свобода взагалі означає бодай щось, то це право казати людям те, чого вони не бажають чути“.
(с) Джордж Орвелл – всесвітньо відомий англійський письменник.

 

Квітень

Кремль боїться найбільше процвітаючої, демократичної, незалежної та зорієнтованої на реформи України, яку неможливо підкупити чи залякати“.
(с) Джо Байден – американський державний і політичний діяч. Чинний президент США з 20 січня 2021 року.
(Цікаво, що ця цитата стала абсолютним рекордсменом нашої Facebook сторінки цього року і охопила понад 91000 читачів, її поширило більше 700 людей)

 

Травень

“Ми – нація дуже миролюбна. Не провокуємо агресії, ні до кого ніколи не пхалися. Але ті, хто приходить до нас воювати і вбивати, отримають адекватну відповідь. Бо ми вміємо захищатися. Маємо генетичне відчуття справедливості і своєї країни, землі”.
(с) Василь Сліпак – всесвітньо відомий український оперний співак, соліст Паризької національної опери, волонтер, учасник Революції Гідності та бойових дій на Сході України. Позивний «Міф».

 

Червень

“Вітаю Путіна: нікому до нього не вдавалося перетворити 40 мільйонів українців на русофобів”.
(с) Збігнєв Бжезінський — американський політолог, соціолог і державний діяч польського походження. Вважався одним з найвпливовіших геостратегів США.

 

Липень

“Декларація про державний суверенітет України стала чи не першим цвяхом, забитим у домовину радянської імперії”
(с) Збігнєв Бжезінський

 

Серпень

“Зараз в армії немає сумнівів, що Україна — понад усе. Вони вже готові боротися до перемоги. І люди є основним драйвером цих змін. Я вірю в наших випускників, у командирів взводів, рот, груп, батарей. Знаю, що навіть якщо затремтить хтось із вищого керівництва, вони не затремтять”.
(с) Ігор Гордійчук — генерал-майор Збройних сил України, начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Герой України.

 

Вересень

“Людиною, яка не має власної системи цінностей, прив’язки до землі, яка не знає своєї історії, героїв, легенд, не вибудовує своє майбутнє засобами мистецтва – легше керувати. Манкуртом, якому байдуже до всього і до всіх, взагалі керувати просто”.
(с) Ахтем Сеїтаблаєв — український актор та режисер кримськотатарського походження.

 

Жовтень

“Еліта — це не просто ті люди, які вміють побачити проблему і знайти швидко рішення. Це люди, які вміють дивитися далеко вперед… Треба дивитися далі, значно далі вперед, щоб розуміти наслідки власних рішень. Той, хто дивиться далеко, насамперед зберігає головне — людську гідність”.
(с) Любомир Гузар

 

Листопад

“Це війна, яку неможливо виграти, просто не прийшовши на неї. Нація, яка не прийшла на свою війну, розчиняється у тумані”.
(с) Тамара Горіха Зерня — українська письменниця та відома волонтерка.

 

Грудень

“Демон проти демона не свідчить, вовк вовчого м’яса не їсть”
(с) Григорій Сковорода — український філософ-містик, богослов, поет, педагог.Читайте також ТОП-12 цитат 2020 року на Uchoose.


 

Ми говоримо про медіа гігієну, критичне мислення, логіку і розвіювання стереотипів. Тут ми жартуємо і хуліганимо, малюємо смішні картинки, знімаємо веселі відео і співпрацюємо з найкращими, на нашу думку, авторами. Ми говоримо про складні теми, але не шукаємо простих рішень, а тільки просту і цікаву форму.

Залиште коментар

1 × 2 =