ТОП-12 цитат 2020 року на Uchoose

Минає 2020 рік і ми хочемо нагадати читачам ТОП 12 цитат, які протягом цього року надихали, мотивували, змушували замислитись і ставали найбільш популярними на сторінках Uchoose у Facebook та Twitter


 

“Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути”

(с) В’ячеслав Липинський – відомий український політичний діяч, історик, соціолог, публіцист.

“Москва, узявши з вас присягу, як захоче, так з вами і з Вітчизною нашою вчинить, і тоді присяга ваша й душу вашу занапастить, і Вітчизну в безодню кине, і вольності позбавить”

(с) Пилип Орлик – видатний український політичний та військовий діяч.

“Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу”

(с) стаття 17 Конституції України.

“А ви думали, що Україна так просто. Україна – це супер. Україна – це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни”.

(с) Ліна Костенко – українська письменниця, поетеса.

“Дай, Боже, нам любити Україну понад усе сьогодні — маючи, щоб не довелося потім гірко любити — втративши”.

(с) В’ячеслав Чорновіл – український політик, публіцист, провідник українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х — 90-х років.

“Доки хоч на однім клапті української території пануватиме чужинець… доти усі покоління українців йтимуть на війну”.

(с) Микола Міхновський – ідеолог українського самостійництва, адвокат, публіцист.

“Скільки б Україна не «прощалася з імперією» по-доброму, імперія попрощатися з Україною зможе тільки в разі своєї цілковитої й безумовної капітуляції”.

(с) Оксана Забужко – українська письменниця, поетеса і публічна інтелектуалка.

“Погану владу обирають хороші громадяни, які не голосують”.

(с) Джордж Джин Нейтан

“Немає нічого страшнішого за необмежену владу в руках обмеженої людини”.

(с) Василь Симоненко – український поет і журналіст, шістдесятник.

“Голодомор є класичним прикладом радянського геноциду, найдовшого й наймасштабнішого експерименту з русифікації, а саме — винищення української нації”.

(с) Рафал Лемкін – польський та американський науковець-правник єврейського походження, фундатор дослідження геноциду та автор терміну “геноцид”.

“Війна жахлива, але в ній є і виклик для нашого народу, який звик нічого не робити зі своєю долею”.

(с) Любомир Гузар – видатний український релігійний діяч, патріарх-предстоятель Української Греко-Католицької Церкви (2001—2011).

 

“Здорова нація так само не помічає своєї національності, як здорова людина – хребта. Але якщо ви підірвете її національну гідність, нація не буде думати ні про що інше, крім того, щоб відновити її. Вона не стане слухати ніяких реформаторів, ніяких філософів, ніяких проповідників, поки не будуть задоволені вимоги націоналістів. Вона не буде займатися ніякими справами, якими нагальними вони б не були, крім справи возз’єднання та звільнення”.

(с) Джордж Бернард Шоу – ірландський драматург і публіцист.


Ми говоримо про медіа гігієну, критичне мислення, логіку і розвіювання стереотипів. Тут ми жартуємо і хуліганимо, малюємо смішні картинки, знімаємо веселі відео і співпрацюємо з найкращими, на нашу думку, авторами. Ми говоримо про складні теми, але не шукаємо простих рішень, а тільки просту і цікаву форму.

Залиште коментар

2 × two =