Висадка на Місяці

20 липня 1969 року американська місія NASA «Аполлон 11» висадилася на Місяці. Ніл Армстронґ першим вийшов із модуля «Eagle» на поверхню і виголосив фразу, що стала знаковою: «Це маленький крок для людини і величезний стрибок для людства». Разом з Едвіном Олдріном вони встановили американський прапор, зробили кілька знімків, провели кілька досліджень і взяли зразки породи на Землю.

Цю знакову подію для всього людства облюбували адепти теорій змов, яких не бракує у самих США. Вони ставлять під сумнів місію та наполягають на тому, що усе це імітація, сфабрикована американською владою. Щоб довести свої підозри, вони уважно проаналізували фотографії і відеозйомку місії та вказали на певні «невідповідності». Наприклад, на фото не видно зірок, попри те, що на Місяці нема атмосфери. Адепти теорії змов використовують це, як доказ того, що зйомку проводили у таємному ангарі на Землі. Але цей факт, як і інші підозри, має наукове пояснення: фотографії робили на короткій витримці, і видно тільки найсвітліші об’єкти. 

Журналіст

Коментар

 • Oleksandr

  19.07.2023

  Було б добре повідомити, що траєкторія руху космічного корабля “Аполлон”, на якому астронавти дістались поверхні місяця, розрахована з використанням теоретичних напрацювань українського вченого-винахідника Ю́рія Васи́льовича Кондратю́ка (справжнє ім’я Шаргей Олександр Гнатович). Вона має назву “траса Кондратюка”

  • Твоя Редакція

   24.07.2023

   Дякуємо Вам за уточнення!
   Цей текст мав на меті підсвітити подію висадки та теорії змов, а малий формат не дає змоги розкрити всі аспекти події, але ми обов’язково візьмемо собі на замітку до висвітлення постаті цього видатного українця.

Залиште коментар

two × three =